home drew career gallery site FB fanlisting icon archive whosay

05~136.jpg 04~144.jpg 03~153.jpg 02~153.jpg
01~168.jpg 1006132.png 1006131.jpg 100613.jpg
07~112.jpg 06~117.jpg 05~135.jpg 04~143.jpg

Flower Beauty (2013)
Drew as President
Director: -
Status: In Walmart shops
Release: January 2013 (US)
Plot: Drew as an owner of the brand takes pride in promoting Flower, which in turn allows us to put all of our resources into the formulas and packaging, and not into advertising.
 
Blended (2014)
Drew as unknown
Director:Frank Coraci
Status: Pre-production
Release: 23th May 2014
Plot:A man and a woman who, after a disastrous first date, get trapped at a family resort with their kids from previous marriages in tow.
 
Big Miracle (2012)
Drew as Rachel Kramer
Director: Ken Kwapis
Status: On DVD and Blu Ray
Release: December 2012 (CZ)
Plot: In small town Alaska, a news reporter recruits his ex-girlfriend - a Greenpeace volunteer - on a campaign to save a family of gray whales trapped by rapidly forming ice in the Arctic Circle.
 
The End (201?)
Drew as unknown
Director:Drew Barrymore
Status: In Development
Release: In Development
Plot: Among the storylines is a sixtysomething radio personality in London intent on broadcasting until the end, a father trying to make it through the chaos in Tokyo to reach his wife and baby and a teenage couple in the American Midwest being pulled in different directions by their families.
 
The Au Pairs (201?)
Drew as unknown
Director:Drew Barrymore
Status: In Development
Release: In Development
Plot: The first, The Au Pairs, takes up as three teenage girls learn how the other half lives when they take summer jobs as au pairs for a wealthy family with a home in the Hamptons.
 
Heist Society (201?)
Drew as unknown
Director:Drew Barrymore
Status: In Development
Release: In Development
Plot: Tired of her lifelong involvement in her family's illicit dealings, teenager Katarina Bishop enrolls herself in a prestigious boarding school. Then after a mere three months there, 16-year-old billionaire Hale arranges for her to get kicked out
 
How to Be Single (201?)
Drew as unknown
Director:Drew Barrymore
Status: In Development
Release: In Development
Plot:Single explores the loves lives and break-ups of a group of New Yorkers over the course of ten years. Marc Silverstein and Abby Kohn wrote the adaptation.
 
Untitled Adam Sandler/Drew Barrymore Project (2014)
Drew as unknown
Director:Frank Coraci
Status: Pre-production
Release: 23th May 2014
Plot:A man and a woman who, after a disastrous first date, get trapped at a family resort with their kids from previous marriages in tow.

Site name: Barrymore Online
About: Drew Barrymore
Browser: Internet Explorer,Mozilla Firefox,Chrome
Networks: Our Twitter | Our Facebook | @
Since 25/5/2006
Version: #15.0
Sister Site: Zija Reviews
Barrymoreonline.org is a non-official fansite for all fans of Drew Barrymore. I have no relations with Drew or any people close to hewners. Please contact me (@) before taking legal action, anything can be removed. If you decide to take any information or anything else here, please credit Barrymoreonline.org. © 2006-2014 Barrymoreonline.
Už tu bylo: A právě je tu:

Site Meter

Žádosti o spřátelení prosím neposílejte sem!!Ale do příslušné sekce! Děkuji za pochopení!!

06 Srp,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Konečně se po delší době objevily nové fotky Drew a to fotky, z natáčení filmu Blended (který podle některých zdrojů dostal nový název a to Animal)nevím co je na tom pravdy, protože na imdb.com film uvádí zase pod názvem The Familymoon. Tak nám v tom dělají pěknej zmatek. A to kolem filmu není všechno. Ve filmu si kromě zvučných jmen jako jsou Adam Sandler, Bella Thorne, Chelsea Handler, Joel McHale zahrají právě nově obsazení Keke Palmer, Eve, Amaury Nolasco, Parker Young, Joey Lauren Adams, Elizabeth Gillies, Paul Iacono, Thorsten Kaye, and Jeremy Sumpter. Premiéra filmu je naplánovaná na 23. května 2014, ale to se ještě může změnit.

On The Set – 29.7.2013

 

Social Share Toolbar
22 Čec,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Omlouvám se, že se ozávám až po měsíci, ale kolem Drew se toho teď moc neděje. Pořád natáčí film Blended v jižní africe a atak toho ted na neto moc není. Navíc chodím do práce tak nemám ani moc volna, ale jakmile se něco objeví určitě to přidám.

Social Share Toolbar
Posted in: Other
10 Čer,2013 •Posted by: Lukyn • (1) Comments, Leave a comment

Tak po delší době tu máme nový photoshoot, tentokrát pro časopis C California Style, který nafotil Diego Uchitel, v době kdy Drew byla ještě zrzkou. Drew to na fotkách opravdu sluší. Tenhle shoot je po delší době jeden z těch povedenějších. Dále se konečně objevili nějaké fotky z  natáčení Drewina nového projektu filmu Blended - také se konečně dostalo ven celé herecké obsazení (Adam Sandler, Drew Barrymore, Terry Crews, Bella Thorne, Joel McHale, Chelsea Handler, Kevin Nealon, Emma Fuhrmann, Alyvia Alyn Lind, Kyle Silverstein, Braxton Beckham ) všimněte si posledního jména opravdu se jedná o syna anglického fotbalového hráče Davida Beckhama.

2013: Diego Uchitel (C California Style)


On The Set – 10.6.2013

Social Share Toolbar
28 Kvě,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Podle twitteru amerického režiséra filmu Blended (Barrymore, Sandler) se začlo natáčet již 20. května v Jižní Africe, proto nejsou kolem Drew žádné novinky. Tak doufejme, že se objeví nějaké nové fotky a informace co nejdříve. Omlouvám se za neaktualizace, ale jak vidíte Drew je v Jižní Africe takže nic nového není!

Social Share Toolbar
Posted in: Drew, Projects
10 Kvě,2013 •Posted by: Lukyn • (2) Comments, Leave a comment

Tak neskutečné se stalo skutečné. Vítám Vás na nové verzi webu. Stránka už potřebovala tak trochu změnu a tak sem nasadil tento jarní design. Kde převládá šedivo-bílá barva s prvky jarních barev. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit tak jako mě. Otevření trvalo déle než jsem předpokládal, ale už se tak stalo a já doufám, že se vám zde bude líbit i nadále. Header je z fotek k poslednímu shootu, který Drew nafotila a není mé práce, ale práce úžasné slečny SashaMoreHeya. Zbytek jsem si pak už tak nějak tvořil sám. Inspirací mi bylo spoustu zahraničních stránek. Berte to tak jako dárek k 7. výročí stránky, které nastane 25.5! Je to až neuvěřitelné, že stránka už bude 7let online. Píšu to jsem s předstihem, protože příští týden nastupuji do nové práce a nevím jak často budu mít čas na aktualizaci a nevím, jestli bych se s tím výročím trefil na den! Ale budu se snažit aktualizovat alespoň jednou za týden s většími aktuálkami. Kolem Drew se za tento týden moc nedělo, jen to, že paparazzi ji byli opět v patách, ve chvíli kdy opouštěla svou oblíbenou tělocvičnu, kde jak všichni dobře víme dělá jógu a poté zašla nakupovat. Drew se začíná  dostávat do své formy. Dále byla Drew spatřena společně s Willem (9.5) jak opouští jednu z restaurací, kde byli na romantické večeři. Jak je na obou vidět večer si užili, oba se pořád jen usmívali.

Candids photo- 5th May

 

Candids photo- 10th May

Gallery Links
Candids > 2013 > 5th May[023]
Candids > 2013 > 10th May [004]
Social Share Toolbar
Posted in: Candids, Photos
02 Kvě,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Drew se 19. dubna vydala do města ke kadeřníkovi, kde strávila neuvěřitelných 5 hodin. Poté se opouštěla kosmetický salón, můžeme vidět, že je Drew na blond. A musím říct, že jí to moc sluší. Dále se mi podařilo konečně oscanovat časopis Lucky, kde je rozhovor s Drew. Tak se utíkejte mrknout do galerie.

Candids photo- 29th April


Lucky (US Edition) – May 2013


2013: Peggy Sirota (Lucky)


Behind The Scenes – Peggy Sirota-Lucky (2013)

Social Share Toolbar
24 Dub,2013 •Posted by: Lukyn • (1) Comments, Leave a comment

Drew se 19. dubna stala hostitelkou jednoho ceremoniálu z názvem GLAAD Media Awards, na akci ji doprovázel její manžel Will. Drew to neskutečně seklo a jak si můžete všimnout. Drew změnila barvu vlasů z tmavé černé přešla na tmavší hnědou. Dále opět vařila  v pořadu On The Table, z tohoto pořadu jsem udělal i screeny. Jak sem nedávno psal Drew fotila nový shoot pro časopis Lucky. Vy se můžete podívat na video z focení tohoto shootu, kde to Drew neskutečně sekce. Omlouvám se za ne aktualizace, ale chodím do práce takže se to snažím, nějak dohánět.

24th Annual GLAAD Media Awards Presented By Ketel One And Wells Fargo – Dinner And Show – 19th April


On the Table- 18th April 2013


24th Annual GLAAD Media Awards Presented By Ketel One And Wells Fargo – Red Carpet – 19th April

Lucky Magazine Cover Shoot – Drew Barrymore from Lucky magazine on Vimeo.

 

 

Gallery Links
Public Appearances > Events in 2013 > 24th Annual GLAAD Media Awards Presented By Ketel One And Wells Fargo – Dinner And Show – 19th April   [006]
Public Appearances > Events in 2013 > 24th Annual GLAAD Media Awards Presented By Ketel One And Wells Fargo – Red Carpet – 19th April       [015]
Television Appearances > On the Table- 18th April 2013 [448]

Social Share Toolbar
10 Dub,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Včera se po dlouhé době objevili nějaké nové  zprávy ohledně Drew. Našel jsem článek, ve kterém se Drew baví ohledně spojení práce s výchovou dítěte. Drew se zde baví o tom, že na nějakou dobu končí jak se svými filmovými projekty tak i s režisérským křeslem, Ale podle mě je to nějaká blbost protože jak víme tak Drew by si ted měla střihnout jednu roli po boku Adama Sandlera v zatím nepojmenované romantické komedii. A podle zahraničních médií by se měla Drew společně s celým štábem a Olive přesunout na 3 měsíce do Kapského města, kde se bude komedie natáčet. Ale uvidíme  co z toho vzikne i tak vám sem dám přepis zmíněného rozhovoru.

Herečka Drew Barrymore je přesvědčena, že pokud se žena rozhodne stát matkou, musí se něčeho také vzdát. Sama si na vlastní kůži ověřila, že věnovat se plně mateřství a stejně intenzivně kariéře není možné.
„Některých věcí se musíte zbavit a je to bohužel tak. Vím, že to vypadá, že se věnuji všemu a všechno zvládám, ale je toho tolik, čeho jsem se musela vzdát. Ale jsem ráda, že jsem to udělala. Pořád nad tím přemýšlím, celou dobu, ale člověk se opravdu začne řídit svými instinkty,“ řekla Barrymore v rozhovoru pro magazín Us Weekly.

Osmatřicetiletá hollywoodská hvězda se rozhodla neošidit se o výchovu své dcery Olive a také o vztah s manželem Willem Koplemanem, kvůli němuž konvertovala k židovství. Kvůli rodině se vzdala herectví a režie.

„Víte, člověk se musí vzdát výchovy dítěte, nebo si uvědomí, že jejich vzájemný vztah bude trpět, pokud bude pracovat ve dne i v noci a o víkendech. Bohužel já sama jsem byla vychovaná v generaci, kde ženy věří, že mohou zvládnout a mít všechno. Ale to nejde, některé věci musejí prostě ze stolu pryč. Pozitivní však je, že co na stole zůstane, je mnohem důležitější,“ dodala.

zdroj: idnes.cz

Drew se také 7. dubna nechala vyfotit s Olive v náručí při opouštění jednoho z nákupních center. Fotky najdete v naší fotogalerii.

Candids – 7th April

 

 

Gallery Links
Candids > 2013 > 7th April   [006]
 

Social Share Toolbar
Posted in: Candids, Drew, Photos
08 Dub,2013 •Posted by: Lukyn • (1) Comments, Leave a comment

Drew se objevila na další akci, tentokrát druhého ročníku kokteilové párty časopisu Lucky, kde probíhala také modní přehlídka. Hosti pily víno značky Barrymore Pinot Grigio. Drew to na akci moc slušelo a rozdávala samé úsměvy.

2nd Annual FABB West Opening Night Cocktail Party – 4th April

 

 

Gallery Links
Public Appearances > Events in 2013 > 2nd Annual FABB West Opening Night Cocktail Party – 4th April   [031]
 

Social Share Toolbar
04 Dub,2013 •Posted by: Lukyn • (0) Comments, Leave a comment

Omlouvám se za menší neaktualizaci. Ale měl jsem toho hodně v práci a kolem Drew se toho zase tolik nestalo. Mám pro vás staronové album candids fotek, ze 24. března, kdy paparazzi načapali Drew a Willa jak opouští své apartmá v New Yorku společně s Olive. Drew by se měla během tohoto nebo snad příštího měsíce objevit na obálce časopisu Lucky. Tak uvidíme jaký nový shoot si pro nás Drew připravila.

Candids photos -24th March

 

 

Gallery Links
Candids > 2013 > 24th March    [010]
 

Social Share Toolbar
Posted in: Candids, Photos
23 Bře,2013 •Posted by: Lukyn • (1) Comments, Leave a comment

Drew se ve čtvrtek zúčastnila talk show s Jimmy Fallonem, kde si zahráli trochu nový způsob ruské rulety, kde po sobě malovali výrobky s Drewiny kolekce Flower Beauty. A užily si u toho celkem dost srandy. Dále poté paparazzi Drew zachytili jak opouští studium v černém sáčku a kytkovanými jeany. Hned druhý den si Drew udělala výlet do New Yorku, se svou kamarádkou a asistentem. Na jedné fotce si můžete všimnout, toho že si Drew nechala ke svému srdíčkovému přívěsku udělat známku, na kterém je jméno její dcerky Olive.

‚Late Night‘ With Jimmy Fallon – 21th March 2013

Candids photos -21th March

Candids photos – 22th March

Candids photos – 22th March

Candids photos – 22th March

Candids photos – 22th March

 

Gallery Links
Television Appearances > ‚Late Night‘ With Jimmy Fallon – 21th March 2013    [102]
Candids > 2013 > 21th March [015]
Candids > 2013 > 22th March [008]
Candids > 2013 > 22th March [031]
Candids > 2013 > 22th March [011]
Candids > 2013 > 22th March [004]

Social Share Toolbar
Posted in: Candids, Drew, Tv Shows
21 Bře,2013 •Posted by: Lukyn • (1) Comments, Leave a comment

Tak po delší době, se zase opět ozývám a s novými candids fotkami. Jedná se o fotografie, kde byla Drew společně se svými kamarádkami  Cameron DiazReese Witherspoon na dovolené v Mexiku. Přesněji do letoviska Tulum, kde si svou dovolenou náramně užívali a je vidět, že svou váhu Drew nějak drasticky neřeší. Další fotografie jsou novější a zachycují celou rodinku při příjezdu na letiště LAX a poté jak ho i opouští. Asi si Drew s Willem a Olive udělají vlastní dovolenou.

Candids photos -8th March

Candids photos -20th March

Candids photos -20th March

 

Gallery Links
Candids > 2013 > 8th March    [006]
Candids > 2013 > 20th March [009]
Candids > 2013 > 20th March [014]
 

Social Share Toolbar
Posted in: Candids, Drew, Photos